For Fans Lady Gaga

20. listopadu 2011 v 15:56 | Angel |  Word

Lady Gaga poskytla po svém vystoupení na Children In Need Rocks v Manchesteru exkluzivní rozhovor Sunday Mirror, ve kterém například mluvila o Madonně a nebo o tom, jak z legrace čistí doma záchody. Gaga v UK vyzpovídal Dean Piper.

První otázka na Gaga byla o Madonně. Před měsícem se totiž objevily zprávy, že Madonna na své londýnské premiéře svého filmu urážela Lady Gaga společně se svými fanoušky a vrcholem všeho bylo to, když Madonna vyřkla "Lady kdo?". Gaga však v rozhovoru řekla, že žádná nenávist ani nic podobného mezi ní a Madonnou není:
"Madonna má na mě úžasný vliv. Cítím se být tak požehnaná, že jsem mohla vyrůstat se silnou, blonďatou, která nám udávala směr. Je to vše díky ní, že jsem schopná dělat všechno to, co dělám. Také se mi moc líbí její nový singl. Myslím ten, který unikl. Mezi námi není žádný problém. "

Další téma bylo bydlení. Gaga si prý stále nemůže vybrat nějaký dům, ve kterém by chtěla žít. Jmění Gaga se odhaduje na více než 60 milionů liber a stále se řeší fakt, že Gaga nemá svůj vlastní dům.

"Pravdou je, že jsem už hledala na několika místech, ale vůbec nemůžu najít dům, který bych byla "já". Zatím ale není žádný důvod, abych se usadila. Jsem spokojená s tím, že žiju jako cikán na cestách. Nejsem posedlá ničím materiálním, jen módou. Nezajímají mě lodě, auta ani domy. Moje peníze jen sedí v bance. Vždycky, když jdu do banky pro peníze říkám ´Ahoj peníze, to jsem já´. Všechny peníze chci dát do své kariéry a do mých show. Bydlím s rodiči a také hodně po hotelech a jsem s tím spokojená. Je mi teprve 25. Lidé zapomínají, že jsem ještě mladá. "

Gaga na sebe také práskla, že je celkem taková "domácí bohyně" a zkouší různé domácí práce a dokonce přátelům pro pobavení umývá záchody.

"Naposledy jsem čistila záchody před 4 měsíci", směje se Gaga, "Byla jsem u svého kamaráda a já jsem docela domácký typ. Záchody byly špinavé, tak jsem je umyla. Když se vrátil, tak se mi smál, protože jsem měla na sobě takovou divnou sukni, legrační oblečení a zuřivě jsem drhla ten záchod. "

Gaga během celého rozhovoru pila bílé víno a když reportér použil slovo "prázdniny", tak Gaga málem zaskočilo.

"Nikdy si neberu dovolenou. Prázdniny jsou přeceňovány. Snažím si je udělat, ale když příjdu, abych si odpočinula, tak mám nutkání začít psát a skončím prací. "

Gaga také velmi ráda vaří, hlavně italskou kuchyni a jak už několikrát řekla, miluje sledování kuchařských show v TV.

"Sleduju kuchařské show non-stop a jsem výborná kuchařka. To byste se divil, kdybyste přišel na večeři. Jsem dobrá ve všem co je italské. Můj otec na mě kříčí recept a já mu to uvařím. To je moje dovolená. Ani ne tak palmy a pláže, ale spíš to, když přijedu domů a jsem se svojí rodinou. Jsem tradiční žena a miluju, když můžu být doma a starat se o svého tátu. Art Smith je můj oblíbený kuchař v televizi. Jsem jím posedlá. Také jsem slyšela, že i Gwyneth Paltrow má svoji show. Vsadím se, že je úžasná. je to báječný člověk, jediná svého druhu. "

Lady Gaga také v závěru interview mluvila o tom, že vždy od ní můžeme čekat live zpěv, protože si myslí, že zpívat na playback by byl podvod.

"Popovou hvězdu, která zpívá na playback byste nechtěli...každý se mi směje, když dělám vokály ve studiu. Vždycky tam stojím a říkám "Bože, sakra, já miluju zpívání". Zpívání je pro mě všechno. Raději zním vteřinu nebo dvě hrozně, než abych zpívala na playback. "

V rozhovoru samozřejmě přišla řeč i na turné:

"Tvorba show je složitá, ale je to neuvěřitelné. Na turné jsem pracovala s designéry..s módou a to nejdůležitější je, že se budu snažit posunout hranice, víc než kdokoliv kdy předtím viděl. Budu posouvat hranice z hlediska inovací a technologie dnešní doby. "

Gaga nakonec mluvila o tom, jak v poslední době chodí oblékaná. Média si její styl nemůžou vynachválit, Gaga totiž v poslední době vypadá jako pravá dáma a také používá více barev, než kdykoliv předtím.

"To záleží ná mém postoji. Někdy chci být za dámu a některé dny to smíchám. V posledních dnech jsem se cítila žensky a sexy. Ale nebojte se, vrátím se ke svému "špinavému" oblečení už brzy, tak se připravte. "
zd:www.ladygaga.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama